067-265-3130     063-057-5040     066-602-5670     044-229-2445

Чому ми?

Сервіс

Відпочинок починається з турагентства. Ми хочемо, щоб кожен клієнт відчував себе VIP-персоною, а 5 * сервіс почнеться вже у нас в офісі.

Професіоналізм

Наша компанія вже більше 8 років працює на ринку туристичних послуг. Наші співробітники регулярно відвідують освітні вебінари, їздять в інфотур в різні країни для підвищення своїх професійних навичок.

Креативність

Ми можемо створити вашу мрію, реалізувати найскладніші і безмежні фантазії в області подорожей.


Close the dialog

Заявка менеджеру

Підібрати тур

Гарної подорожі!

Туристичне агентство "Екватор" понад десять років успішно працює в галузі туризму щоб забезпечити своїм клієнтам винятковий сервіс. Ми стали найбільшою українською фірмою в туристичній сфері завдяки тому, що знаходимо індивідуальний підхід до кожного туриста, пропонуємо унікально підібрані схеми відпочинку, розроблені з урахуванням саме ваших уподобань. Компанія створила пакети послуг та привілеїв, орієнтованих на поліпшення якості відпочинку - все для вашого комфорту.

Фірма "Екватор" спеціалізується на підборі найвігідніших та найкомфортніших умов для подорожей з сім'єю чи в колі друзів, а також займається корпоративним відпочинком, організацією поїздок з діловими цілями та проводить заохочувальні тури в межах ділового туризму. Підбирати бюджетні готелі, що нададуть необхідний вам спектр послуг та бронювати авіаквитки на всіх подорожуючих важко, тому залиште це нам. Наші фахівці допоможуть вам заощадити дорогоцінний час та, у разі необхідності, нададуть повну детальну консультацію по телефону у будь-який час. З нашою допомогою ваше відрядження перетвориться з робочої поїздки на відпустку!

Добре організований корпоративний відпочинок - це, перш за все, відмінний спосіб укріпити колектив, створити сприятливу атмосферу і заохотити співробітників, підвищивши, таким чином, лояльність до компанії. Для клієнтів, які бажають відправитися в туристичний тур в поодинці або зі своїми рідними, ми пропонуємо відпочинок люкс-класу. Наша компанія подбає про бронювання готелю, авіаквитків, VIP-місць в кращих театрах та концертних залах по всьому світу.

Команда професіоналів фірми "Екватор" реалізує будь-яку туристичну мрію з урахуванням ваших побажань - швидко, якісно і в потрібні терміни.